Vergelijken

Elk platform, één simpele prijs

Veel social media tools rekenen per kanaal, per gebruiker of per social set. Superbridger post één video naar Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, LinkedIn en X, elk in zijn eigen formaat en gecontroleerd voordat hij live gaat, vanaf €19 per maand voor alles samen. Dit kost hetzelfde werk elders, met elke prijs van de eigen site van die tool.

Gratis proberen

7 dagen gratis · Geen creditcard nodig · Vanaf €19 per maand

Het korte antwoord

Superbridger post één video naar Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, LinkedIn en X voor €19 per maand. Hetzelfde werk kost €30 bij Metricool, $36 bij Buffer, $128 bij Agorapulse, €149 bij Hootsuite en $399 bij Sprout Social. Voor een bureau met 15 merken en 10 personen kost Superbridger €99 per maand, tegen €2.990 bij Hootsuite en $3.990 bij Sprout Social. Elke prijs is per maand betaald en komt van de eigen site van die tool, en Superbridger controleert elke video op de regels van elk platform voordat hij post.

Wat het kost, in drie voorbeelden

Elk voorbeeld post naar de 6 platforms waar Superbridger naar post (Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, LinkedIn en X). Per maand betaald, zonder btw. In Superbridger telt een post naar alle 6 als één post.

ToolEén creator: 1 merk, 1 persoonEen klein bedrijf: 3 merken, 3 personenEen bureau: 15 merken, 10 personen
Superbridger€19 per maandStarter: 1 merk, 6 accounts, 1 persoon€39 per maandPro: 3 merken, 18 accounts, 3 personen€99 per maandAgency: 15 merken, 90 accounts, 10 personen
Hootsuite€149 per maandStandard: 10 accounts, 1 gebruiker, €149 per maand betaald€897 per maandProfessional: 18 accounts is meer dan de 10 van Standard; 3 gebruikers à €299€2.990 per maandProfessional: 10 gebruikers à €299
Sprout Social$399 per maandProfessional: 6 profielen is meer dan de 5 van Standard; 1 gebruiker$1.197 per maandProfessional: 3 gebruikers à $399$3.990 per maandProfessional: 10 gebruikers à $399
Agorapulse$128 per maandStandard: 1 gebruiker, plus X Lite à $29$459 per maandStandard: 3 gebruikers, 5 extra profielen à $15, 3 keer X Lite$2.400 per maandStandard: 10 gebruikers, 65 extra profielen à $15, 15 keer X Lite
Buffer$36 per maandEssentials: 6 kanalen à $6; YouTube alleen Shorts$152 per maandTeam: 18 kanalen, $12 per stuk voor de eerste 10, daarna $4$335 per maandTeam: 90 kanalen, van $12 tot $2 per stuk
Metricool€30 per maandStarter: tot 5 merken, plus X à €10€84 per maandAdvanced: tot 15 merken met teamleden, plus 3 X-accounts à €10€204 per maandAdvanced: 15 merken, plus 15 X-accounts à €10
Post Bridge$39 per maandMarketer: 15 accounts, 1 persoon$99 per maandOperator: 99 accounts, teamleden$99 per maandOperator: 99 accounts, teamleden
Postiz$39 per maandTeam: 10 kanalen (de 5 van Standard zijn er één te weinig)$49 per maandPro: 30 kanalen, teamleden$99 per maandUltimate: 100 kanalen, teamleden
Repurpose.io$35 per maandStarter: 3 accounts per platform$35 per maandStarter: 3 accounts per platform; teamleden niet vermeld$179 per maandAgency: 25 accounts per platform

Prijzen en feiten gecontroleerd op 18 oktober 2026

Later staat er niet in: het stopte in 2025 met posten op X, dus het kan dit werk niet doen. Hootsuite toont bezoekers in de EU zijn prijzen in euro's.

Alle 6 platforms voor €19 per maand

Eén prijs, niet per kanaal. Probeer alle functies 7 dagen gratis, zonder creditcard: past het niet, dan hoef je niets op te zeggen.

Gratis proberen

Waarom posten met Superbridger

Eén upload in plaats van zes. Niets dat halverwege mislukt. Je AI die het posten doet. Elk merk apart. En één prijs voor alle 6 platforms.

Je tijd terug

Zes uploads worden er één

Elke dag één video naar 6 platforms is 180 uploads per maand met de hand, in 6 apps met 6 sets regels. Met Superbridger zijn het er 30. Elk platform krijgt nog steeds zijn eigen formaat, en een eigen tekst waar dat de moeite waard is.

Zo werkt het

Rust

Het mislukt niet halverwege

Nooit meer 's avonds ontdekken dat je video op vier platforms live staat en door het vijfde is geweigerd. Elke video wordt gecontroleerd op de regels van elk platform voordat er iets live gaat, een hapering van een platform wordt vanzelf opnieuw geprobeerd, en je krijgt alleen een e-mail als iets jou nodig heeft.

Zo werkt het

AI-apps

Of vraag het je AI

Zeg tegen Claude of ChatGPT dat deze video morgen om 9 uur overal online moet. Die pakt het bestand van je computer, laat zien wat elk platform krijgt en plant het in, allemaal vanuit de chat die je al open hebt.

Zo werkt het

Merken en klanten

Nooit het verkeerde account

Elk merk of elke klant krijgt een eigen omgeving, met eigen accounts, hashtagsets en standaarden. Wissel met één klik, en de video van een klant blijft op de accounts van die klant.

Zo werkt het

Wat je nog meer krijgt met Superbridger

  • Een post naar alle 6 telt als één

    Abonnementen tellen uploads, geen platforms: één video naar alle 6 is één post, naar hoeveel accounts hij ook gaat.

  • Je team inbegrepen

    Pro heeft 3 personen inbegrepen en Agency 10. Elke extra persoon kost €5 per maand.

  • Niets mislukt ongemerkt

    Elk platform wordt apart gepubliceerd en tijdelijke fouten worden vanzelf opnieuw geprobeerd. Moet jij iets doen, dan zegt één e-mail wat er gebeurde en hoe je het oplost.

  • Je gegevens blijven in de EU

    Gemaakt door Peech Works in Nederland, met je gegevens opgeslagen in Frankfurt, Duitsland. Ze worden nooit verkocht of gebruikt om AI-modellen te trainen.

Vergelijk tool voor tool

Superbridger naast andere tools, de beste alternatieven voor elk, en overzichten.

Eén op één

Alternatieven

Overzichten

Hoe we vergelijken

  • Feiten over andere tools komen van hun eigen websites, en elke pagina laat zien wanneer we ze lazen
  • Prijzen zoals ze daar staan: per maand betaald, zonder btw, in hun eigen valuta
  • Elk voorbeeld prijst hetzelfde werk: dezelfde merken, personen en platforms in elke tool
  • Wij maken Superbridger, en dat staat op elke pagina

Post je volgende video overal

Eén upload naar Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, LinkedIn en X, gecontroleerd voordat hij live gaat. 7 dagen gratis, zonder creditcard, daarna vanaf €19 per maand. Geen contract.